In da wood.
Palju toredaid mõtteid.
kolmapäev, 6. november 2013
Edasiminjek...
Siit moraal: võta elu kergemalt kui see paistab. Väga tõsine = äärmiselt humooritu.
Do not worry, be happy, it is better feel to be!
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht